RU  UA

ШИКарний удар: чех встановив феноменальний рекорд чемпіонатів Європи

Нападник збірної Чехії Патрік Шик встановив рекорд чемпіонатів Європи, забивши гол з 45 метрів в матчі 1-го туру групового турніру чемпіонату Європи з футболу з командою Шотландії.

Подробиці - в сюжеті Апостроф News.

Гол Шика був забитий з найдальшої дистанції, починаючи з чемпіонату Європи 1980 року. Саме з цього часу ведеться подібна статистика. На 52-й хвилині Шик зауважив, що воротар шотландців Девід Маршалл далеко вийшов з воріт, і чудовим ударом перекинув м'яч через нього. Маршалл намагався повернутися в ворота і відчайдушному кидку врятувати свою команду, але не дотягнувся до м'яча.

Гол Шика зробив рахунок 2:0. Варто відзначити, що Шик також забив і перший гол у матчі. Форвард відзначився на 42-й хвилині.

Раніше повідомлялося, що Ярмоленко забив приголомшливий гол в матчі з командою Нідерландів.