RU  UA  EN

Четвер, 22 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.95
Бізнес

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

22 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Напади на офіс "МСЛ": оголошено винагороду за замовників "вибухових" акцій

Другий тиждень біля офісу лотерейного оператора "М.С.Л." тривають проплачені провокації за участю молодих, не дуже молодих, а іноді і явно неповнолітніх громадян. При цьому, судячи з виступів "активістів", вони абсолютно не розуміють, проти чого протестують.

Про це повідомив президент компанії Георгій Ложенко на своїй сторінці в Facebook.

"Уже другий тиждень задаю собі питання: за рахунок чого живуть хлопці, які в черговий раз організовують провокації проти "МСЛ"? Замість того, щоб влаштуватися на роботу, вони цілими днями сидять там, де їм скажуть, і роблять те, що їм скажуть. Але гроші на життя десь потрібно брати? Хто ж за все це платить? Пожертвування фізичних осіб і бізнесменів? оплата послуг з використання їх ентузіазму в конкурентній боротьбі? Або оплата з ближнього зарубіжжя для дестабілізації громадського порядку?", - задається питанням Ложенко в одному зі своїх повідомлень.

В іншому пості він зазначає, що "активісти", деякі з яких явно не досягли повноліття, в своїх діях відверто переходять межу законності, адже інакше, як незаконним, не назвеш напад на офіс компанії з використанням вибухових пакетів та фаєрів.

"Цю дітвору вже другий день приганяють в наш офіс здійснювати нові провокації проти МСЛ. Вони помалювали фасад будівлі, зламали двері, розбили вікна, кидали вибухові пакети і фаєри всередину будівлі, в якій повно працівників компанії", - пише Ложенка.

Тим часом, на думку оператора "М.С.Л.", подібні інциденти - наслідок ігнорування регулятором - Міністерством фінансів України - своїх обов'язків по нагляду за ринком лотерей.

"Ці події є результатом бездіяльності регулятора - Міністерства фінансів України, який протягом 5 років не може врегулювати лотерейний ринок, і дає можливість ділкам ігнорувати законодавство і застосовувати незаконні вуличні методи для конкурентної боротьби", - підкреслюють в "М.С.Л."

Зазначимо, що Георгій Ложенко запропонував винагороду за інформацію про замовників провокацій.

"Починаємо шукати тих, хто платить за це шоу! І я готовий високо оцінити цю інформацію! Якщо є будь-яка інформація про "пікет" під стінами "М.С.Л." і його замовників, телефонуйте: 0800210065. Винагороду гарантую", - відзначає представник" М.С.Л. ".

Детальніше про ситуацію на лотерейному ринку і про те, чому його витісняє нелегальний гральний бізнес - читайте в матеріалі "Апострофа" "Ліцензійний віз на перманентному гальмі, або до чого призводить бездіяльність Мінфіну на ринку лотерей".

Новости партнеров

Загрузка...