RU  UA  EN

Неділя, 21 липня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.75
Бізнес

ТОП-20 найкращих ресторанів Києва: підсумки голосування

Новини

21 липня

20 липня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Тимошенко зробила гучну заяву по "Нафтогазу"

Фото: by Alex Prokopenko

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила, що після виборів НАК «Нафтогаз» буде ліквідовано як непотрібного посередника, ринок газу буде демонополізовано, що дозволить знизити ціни на газ для українців щонайменше вдвічі.

Про це вона заявила під час прес-конференції у Києві.

«За півроку ліквідуємо НАК «Нафтогаз» як посередника, який не потрібен. А якщо він створить інші посередницькі структури для продажу природного газу українцям, – це все буде ліквідовано», – зазначила вона.

Тимошенко наголосила на тому, що після приходу нової влади ринок буде демонополізовано і українці отримають свій власний природний газ, який належить їм за Конституцією, за ціною щонайменше вдвічі нижчою за сьогоднішню.

«Монополії на торгівлю газом не залишиться. Газ українського видобутку ми віддамо людям для споживання, а для промисловості, для бізнесу буде демонополізований ринок газу», – сказала лідер партії.

«Ми дамо можливість завозити скраплений газ з одеських та миколаївський портів. А природний газ матимуть можливість завозити всі, хто захоче. А не лише корумповане керівництво «Нафтогазу», яке через підставні компанії втричі дорожче везуть до України нібито європейський, а насправді російський газ», – пояснила вона.

Новости партнеров

Загрузка...