RU  UA  EN

Неділя, 18 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.10
Бізнес

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

18 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Інтереси людей, які потребують житла, враховані в бюджеті - "Наш край"

На купівлю житла для вимушених переселенців та учасників АТО в державному бюджеті за ініціативи народного депутата, члена політради партії "Наш край" Олега Недави передбачено 100 мільйонів гривень.

Про це повідомляє сайт партії.

За словами Недави, зміни враховані в проекті кошторису на наступний рік, вже надійшли до розгляду в Верховну Раду.

"Як і обіцяв - інтереси людей, які потребують забезпечення житлом, враховані в держбюджеті. У проекті кошторису на наступний рік, який вже передали до розгляду у Верховну Раду, на реалізацію програми "Доступне житло" закладено 100 млн. грн", – заявив Олег Недава.

Депутат також зазначив, що існуюче пільгове житлове будівництво потребує посилення.

"Продовжую роботу з органами державної влади та місцевого самоврядування, які також зацікавлені у її реалізації. Співпрацюючи з головою Донецької ОДА Павлом Жебрівським, відчув підтримку цієї ініціативи та щире бажання допомогти людям нарешті отримати власні оселі", – додав Недава.

Він також висловив упевненість, що депутати підтримують цю пропозицію під час голосування в Раді.

"Впевнений, що при розгляді проекту бюджету мої колеги підтримають наші намагання забезпечити учасників АТО та вимушених переселенців досяжною перспективою отримання власного доступного житла", – підсумував Недава.

Як відомо, народний депутат України Олег Недава є ініціатором поправка до статті 4 Закону України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва".

Запропоновані зміни дають можливість компенсувати учасникам АТО і вимушеним переселенцям 50 відсотків вартості будівництва чи придбання доступного житла та/або пільгового іпотечного житлового кредиту.

Новости партнеров

Загрузка...