RU  UA

Неділя, 25 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.95
Фiнанси

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

25 серпня

24 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

​Розкрито аферу з комунальним майном Києва в інтересах бойовиків

Служба безпеки України викрила масштабний механізм з присвоєння в Києві комунального майна в особливо великих розмірах в інтересах бойовиків.

Про це повідомляє Facebook СБУ.

Зокрема, оперативники спецслужби задокументували, що група осіб з використанням реквізитів Брянківського міського суду Луганської області, який знаходиться на тимчасово окупованій території, підробила ряд судових рішень, на підставі яких здійснювався незаконний перереєстрація комунального майна в українській столиці.

"Надалі незаконно відчужене нерухоме майно, яке переважно перебуває в історичному центрі міста, реалізовувалося афілійованим комерційним компаніям, засновниками яких були організатори угоди. За результатами проведених заходів, організатору схеми оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу Україна", - йдеться в повідомленні.

Зараз тривають слідчо-оперативні дії для притягнення до кримінальної відповідальності всіх фігурантів справи.

В рамках кримінального провадження будуть накладені арешти на незаконно відчужене майно та ініційовані судові позови органів прокуратури з метою повернення його в комунальну власність.

Як повідомляв "Апостроф", "Мотор Січ" звинуватили у фінансуванні бойовиків: гучну заяву СБУ.

Новости партнеров

Загрузка...