RU  UA  EN

Середа, 1 травня
  • НБУ:USD 39.30
  • НБУ:EUR 41.95
НБУ:USD  39.30
Політика

Допомогти Збройним Силам України! Посилання для переказів

Новини

1 травня

Всі новини

Обманювати людей вмію і люблю: в Україні зняли жорстку пародію на кандидатів в мери

У мережі опубліковано ролик-пародію на кандидатів в міські голови на місцевих виборах, які призначені на 25 жовтня, в якому саркастично показали справжні наміри і амбіції більшості політиків.

Інтерв'ю з вигаданим персонажем, кандидатом в мери Сум Анатолієм Почечуном, опубліковано в соцмережі Facebook.

На відео "кандидат" шокує глядачів щирими відповідями на питання про мету участі у виборах і планах на політичне майбутнє. При цьому "політик" не стежить за лексикою, активно матюкається і відверто розповідає про свій досвід і плани.

"На посаду йду, щоб пи*дить гроші з бюджету, трошки конкурентів по бізнесу кошмарити. На інтереси сумчан і на самих сумчан - якось по х **", - говорить, зокрема, він.

Свій шлях у політику Анатолій Почечун також описує досить барвисто.

"В університеті масові заходи організовував. Ідеш до декана і кажеш - потрібно тисячу гривень, береш тисячу гривень і йдеш, купуєш торти на 300 гривень, а 700 - собі залишаєш. Потім з дядьком на заводі працював, і там така ж схема, тільки з чорним металом. Потім побачив - в мери вибори. Подивився, що робити треба. Зрозумів, що людей на**увать я вмію і люблю. Ось я тут", - відверто каже" кандидат ".

Ініціатором створення жартівливого ролика став український комік Фелікс Редька, який таким чином відреагував на політичну рекламу та замовні сюжети в інформаційному просторі в розпал передвиборної гонки.

Відео 18+. Нецензурна лексика


Ролик викликав в мережі масу іронічних коментарів, в яких українці захоплюються таким портретом "чесного кандидата", іронізують і обіцяють йому велике політичне майбутнє і народну підтримку.

Детальніше про те, як кандидати активно "підгодовують" електорат, сподіваючись потрапити до владних кабінетів, читайте в матеріалі "Апострофа": Хула-хупи, антисептики і шампанське: як "засівають" на місцевих виборах