RU  UA  EN

Вівторок, 17 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.55
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

17 вересня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

В Україні посилили штрафи для фур: названі суми

Верховна Рада прийняла в цілому законопроект, який вводить можливість фіксації в автоматичному режимі порушень габаритно-вагового режиму.

Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради України.

Документ також встановлює відповідальність водіїв за невиконання вимог уповноважених осіб Укртрансбезопасності про зупинку транспортного засобу.

Таке рішення підтримав 331 народний депутат при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Проектом закону передбачається, що за перевищення габаритно-вагових норм 5-10% буде накладатися штраф у розмірі 500 неоподатковуваних мінімуму доходів громадян (8500 грн); на 10-20% - 1000 мінімумів (17 тис. грн); більше 20% - 2000 мінімумів (34 тис. грн).

Якщо водій проігнорував прохання зупинитися - штраф 3400 грн або позбавлення права керування на 3-6 місяців.

Зараз штраф за перевантаження - 510-680 грн

Законопроект також передбачає можливість фіксації порушень, пов'язаних з відсутністю документів (дозволів) щодо узгодження умов та режимів перевезення в разі перевищення вагових або габаритних обмежень або документа про внесення плати за проїзд великовагових (великогабаритних) транспортних засобів, в автоматичному режимі в порядку, встановленому Кабінетом міністрів України.

Як повідомляв "Апостроф", на дорогах України з 1 червня діють сезонні обмеження на пересування великовантажного транспорту.

Новости партнеров

Загрузка...