В умовах частих та тривалих відключень світла через пошкодження Росією енергетичної системи України, актуальним стає придбання повербанку. Однак, щоб покупка не розчарувала, потрібно звернути увагу на кілька моментів.
"Апостроф" розповідає, як обрати повербанк.
Місткість
Якщо повербанк розрахований на 10000 мАг, він повністю зарядить смартфон з батареєю на 5000 мАг не два, а в кращому разі півтора рази через втрату енергії. У звичайних умовах такого пристрою достатньо, але коли світло відключають надовго, надійнішими будуть повербанки від 20000 мАг.
Потужність
Крім ємності зовнішнього акумулятора, у його характеристиках вказується вихідна та вхідна потужність (Вт – Ватт). Саме вони впливають на швидкість заряджання. Чим вона вища, тим швидше заряджається або смартфон (вихідна), або повербанк (вхідна).
Читайте також: Як зарядити телефон без світла: 5 простих і безпечних способів
Швидка зарядка
Крім того, повербанк повинен відповідати стандарту швидкого заряджання вашого смартфона, інакше він відновлюватиме енергію в стандартному режимі, а не прискореному. Щоб дізнатися потужність свого смартфона, потрібно перевірити показники Вольт та Ампер у характеристиках акумулятора, та порівняти їх з характеристиками повербанку.
Порт
Найчастіше акумулятор підключається до смартфона через провід. Перед покупкою потрібно перевірити, чи відповідність роз'ємів повербанку та мобільного пристрою. Важливо знати, що далеко не всі порти підтримують заявлений виробником стандарт швидкої зарядки.
Раніше "Апостроф" розповідав, як правильно використовувати повербанк, щоб продовжити термін його служби.