20 березня настає день весняного рівнодення: Сонце зійде чітко на сході й зайде на заході, перебуваючи у небі рівно 12 годин - день і ніч мають приблизно однакову тривалість. Це символізує початок весни та відродження природи.
"Апостроф" публікує декілька порад, як правильно зустрічати та святкувати це свято:
1. Почніть з прикрас. До святкування весняного рівнодення можна прикрасити свій дім квітами, гілками дерев та іншими весняними декораціями.
2. Запаліть свічки. Весняне рівнодення - це час відродження світла, тому запаліть свічки та лампадки, щоб відзначити повернення світла.
3. Зустрічайте сонце. Якщо можливо, вийдіть на вулицю, щоб зустріти сонце, коли воно зійде. Це може бути чудовим способом відзначити початок весни.
4. Святкуйте з друзями та родиною. Весняне рівнодення - це час спільноти та злагодженості. Запросіть друзів та родичів, щоб разом відзначити це свято.
Читайте також: День весняного рівнодення 2023: три ритуали на гроші, благополуччя та здійснення бажань
5. Займіться весняною творчістю. Весняне рівнодення - це час відродження природи, тому можна поринути у творчість - виготовлення вінків з квітів, малювання весняних картин та інше.
6. Готуйте весняну їжу. Весняне рівнодення можна відзначити готуванням весняної їжі, такої як салати зі свіжих овочів, квасолі, ягід та інших продуктів, які символізують весну.
7. Проведіть медитацію. Весняне рівнодення - це час рівноваги та гармонії, тому можна провести медитацію, щоб зосередитися на своїх цілях та намірах на наступний період.
Раніше "Апостроф" розповідав про головні традиції та заборони Дня весняного рівнодення.
- Вас також може зацікавити:
Що ми знаємо про День весняного рівнодення 20 березня: цікаві факти
Що таке Міжнародний день щастя: історія та традиції свята 20 березня
Унікальний час нових змін: нумеролог розповіла про важливість дзеркальної дати 23.03.2023