RU  UA  EN

Неділя, 25 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.95
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

25 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Під кулями і снарядами: мережу схвилював пост до річниці визволення Слов'янська

Користувачів інтернету схвилював пост про подвиг українських військових, які п'ять років тому звільнили від бойовиків Слов'янськ Донецької області

Відповідну публікацію на своїй сторінці в Facebook розмістив підполковник міліції і партизан-доброволець Сергій Приймачук, який брав участь у звільнення міста.

За його словами, ті, хто пише і тиражує версії про те, що окупанти і їхні поплічники пішли самі зі Слов'янська, або глибоко помиляються, або свідомо намагаються применшити роль захисників України.

"Цікаво, де ці писаки були в той час, під кулями і снарядами, мінами і ракетами? Чи пили вони воду з калюж? Чи бачили вони кров і смерть товариша? Багато в цей час наживалися на біженцях і переселенцях, а деякі з них годували і поїли бандитів-сепаратистів! Так було в Святогорську, Слов'янську і навіть в Ізюмі!" - підкреслив Приймачук.

Він додав, що дії українських військових були чітко сплановані. У ході виконання завдань допускалася ініціатива, але вольності не було і не могло бути.

"Нами був завербований бойовик, який відкрив камеру і відвів полонених у гуртожиток АІЗа по вул. Корольова, де вони були прийняті і переправлені в війська. Є фотографії трьох осіб з числа звільнених", - зазначив Приймачук.

Українські добровольці, які брали участь в операціях проти бойовиків на Донбасі

Бійцям вдалося "зачистити" місто від бойовиків і звільнити полонених

У коментарях до посту українці дякують захисникам за їх подвиг.

Як повідомляв "Апостроф", раніше екс-ватажок ДНР Ігор Гиркін розповів, що бойовики замість того, щоб піти у відкритий бій проти українських військовослужбовців, зі страху за своє життя ховалися в житлових кварталах Слов'янська.

Тим часом, екс-мер Слов'янська Неля Штепа, яка в 2014 році сприяла захопленню міста бойовиками, вперше показалася на публіці.

Новости партнеров

Загрузка...