RU   UA   EN  

Понеділок, 20 травня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.10
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

20 травня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Китайський місяцехід показав нові цікаві світлини зворотнього боку Місяця

Місяцехід китайської місії "Чан'є-4" передав на Землю нові знімки зворотного боку Місяця.

Про це повідомляє Planetary Society з посиланням на Китайське національне космічне управління.

Відзначається, що місяцеходи "Чан'є-4" і "Юйту-2" провели на Місяці вже чотири місцевих дня і ночі, а 12 квітня обидва апарати занурилися в режим гібернації, чекаючи настання п'ятої місячної доби. Раніше передбачалося, що апарати "відпрацюють" на темній стороні Місяця всього три місцевих доби, проте команда місії висловила впевненість в здатності модуля провести на супутнику в два рази більше часу.

У Китайському національному космічному агентстві стверджують, що місяцехід "Юйту-2" подолав 179 метрів по місячній поверхні. За останню місячну добу (з 29 березня по 1 квітня) апарат подолав 8 метрів.

Розробник місії "Чан'є-4" Сунь Чжечжоу в ході конференції повідомив пресі, що апарат почав покривати малу відстань по поверхні космічного об'єкта, оскільки веде розширений аналіз грунту за допомогою спектрометра зображень в інфрачервоному спектрі.

Як повідомляв "Апостроф", раніше вчені висунули теорію виникнення Місяця, згідно з якою, супутник Землі сформувався з частин її порід, після того, як планета зіткнулася і "поглинула" іншу планету.

Новости партнеров

Загрузка...