Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

"Зірка" врятувалась у матчі з "Александрією": відеоогляд

"Олександрія" у драматичному матчі втратила найважливіші очки грі з "Зіркою". Зустріч, яка проходила в Запоріжжі, завершилася з рахунком 1:1.

Ще до матчу гості вважалися фаворитами протистояння, а вже на 26-й хвилині "Олександрія" довела це на ділі. Після кутового Гітченко скинув м'яч у воротарський майданчик, звідки Шендрик добив його у ворота.

Здавалося б, вже нічого не зможе перешкодити гостям вивезти три очки з Запоріжжя, але в ситуацію втрутився Бацула, зрівняв рахунок на 90+3-й хвилині.

"Зірка" - "Олександрія" 1:1

Голи: Бацула, 90+3 - Шендрик, 26

"Зірка": Паст, Фатєєв, Перейра, Ковальов, Бацула, Экиса (Лупашко, 74), Полегенько (Щедрий, 79), Загальський, Білоног, Фаворов, Сітало (Мойя, 72)

"Олександрія": Новак, Чеботаєв, Шендрик, Гітченко, Микицей, Банада, Огиря, Козак, Яремчук (Куліш, 80), Грицук (Полярус, 70), Паламар (Чорний, 90+2)

Попередження: Перейра, Борха Экиза - Козак, Новак, Чеботаєв

Раніше "Апостроф" повідомляв, що донецький "Олімпік" свій матч у 17-му турі так і не зіграв.