Субота, 4 травня

4 травня

3 травня

Воротар збірної України пропустив чотири м'ячі за десять хвилин: опубліковано відео

Воротар збірної України Денис Бойко провів черговий матч у чемпіонаті Іспанії у складі "Малаги".

У зустрічі 16-го туру "Малага" на виїзді грала проти одного з лідерів турнірної таблиці - "Севільї". До нещастя для Дениса Бойка, його команда поступилася з рахунком 1:4. Відзначимо, що всі чотири м'ячі були забиті андалусийцами ще в першому таймі протягом десяти хвилин.

За підсумками зіграних 16-ти турів чемпіонату Іспанії "Малага" займає 11-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії.

Нагадаємо, що права на Дениса Бойка належать турецькому "Бешикташу", а у складі "Малаги" він грає на правах оренди. Угоду з іспанцями розрахована до кінця сезону, і, швидше за все, після його завершення українець повернеться до Туреччини.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що гравець збірної України Євген Коноплянка забив перший гол у чемпіонаті Німеччини.