Субота, 18 травня
  • НБУ:EUR 42.45

18 травня

Англійський півзахисник отримав перелом черепа: опубліковано відео

Півзахисник англійського "Халл Сіті" Райан Мейсон отримав перелом черепа в матчі АПЛ проти "Челсі", який завершився перемогою лондонців з рахунком 2:0. Гравець зіткнувся з Гері Кехіллом.

На 12-й хвилині матчу гравці зіткнулися головами після навісної передачі в штрафну "Халл Сіті". На поле відразу з'явилися лікарі, які протягом п'яти хвилин надавали Мейсону допомогу. Під оплески трибун гравця забрали з поля, після чого госпіталізували.

Як повідомив офіційний сайт "Халл Сіті", у Мейсона діагностований перелом кістки черепа. Гравець був успішно прооперований і знаходиться в стабільному стані. У лікарні півзахисникові належить провести ще кілька днів.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що гравець збірної України Богдан Бутко отримав перелом скули.