Субота, 4 травня

4 травня

Німеччина та Чилі не змогли визначити переможця в матчі Кубка Конфедерацій: відеоогляд

Збірні Німеччини та Чилі провели свій другий матч в рамках Кубка Конфедерацій, який проходить у Росії.

У матчі, який відбувся в Казані, переможця визначити не вдалося. Зустріч завершилася з рахунком 1:1.

Обидва м'ячі команди забили в першому таймі. Вже в дебюті зустрічі помилкою захисників збірної Німеччини скористався Санчес, а під завісу першої половини гри точного удару завдав Штиндль.

У другому таймі команди показали не такий цікавий футбол і голів забити так і не змогли.

Після першого туру в активі збірних Чилі та Німеччини по чотири очки, проте представники Південної Америки випереджають чемпіонів світу за різницею м'ячів.

Німеччина - Чилі 1:1

Голи: Штіндль, 41 - Санчес, 6

Німеччина: Тер Штеген, Кіміх, Зюле, Мустафі, Гінтер, Гектор, Джан, Руді, Горецка, Штіндль, Дракслер

Чилі: Еррера, Ісла, Медель (П. Діас, 71), Хара, Босежур, М. Діас, Арангіс (Сільва, 89), Відаль, Ернандес, Варгас (Родрігес, 81), Санчес

Попередження: Штіндль, Руді - Санчес, Босежур

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Камерун і Австралія поділили очки в матчі Кубка Конфедерацій.

Розділ: Спорт Тема: Футбол