НБУ:USD  39.20

9 травня

8 травня

Камерун і Австралія поділили очки в матчі Кубка Конфедерацій: відеоогляд

В рамках другого туру групового етапу Кубка Конфедерацій зіграли Австралія і Камерун. Зустріч завершилася з рахунком 1:1.

З перших хвилин збірна Камеруну виглядала впевненіше австралійців, проте забити африканцям вдалося лише на останній хвилині першого тайму. Точним ударом у ворота Австралії відзначився Замбія.

У другому таймі австралійці зуміли вирівняти гру і забили м'яч у відповідь.

Нагадаємо, що сьогодні також відбудеться зустріч збірних Німеччини і Чилі. "Апостроф" проведе онлайн-трансляцію матчу Кубка Конфедерацій.

Камерун - Австралія 1:1

Голи: Замбія-Ангисса, 45+1 - Мілліган, 60 (пен.)

Камерун: Ондоа, Мабука, Нгаду-Нгаджи, Тейку, Фаи, Джум, Сіані, Замбія-Ангисса, Бассогог, Абубакар, Муканджо (Экамби, 77)

Австралія: Райан, Дегенек, Сейнсбері, Райт, Леки, Крузе (Троизи, 66), Мілліган, Герсбах, Рогич (Ірвін, 79), Муй, Юрич (Кехілл, 70)

Попередження: Сіані, Мабука - Райт

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Мексика насилу обіграла Нову Зеландію на Кубку Конфедерацій.