• НБУ:EUR 42.40

18 травня

17 травня

ПАОК вибив "Олімпік" з кваліфікації Ліги Європи: відеоогляд матчу

Донецький "Олімпік" у своєму першому єврокубковому сезоні не зумів подолати стадію третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи. У виїзній грі проти грецького ПАОКа українці програли з рахунком 0:2. Перша гра завершилася внічию - 1:1.

Господарі поля виступали явними фаворитами зустрічі і вже у першій половині зустрічі "відвантажили" "Олімпіку" два забитих м'ячі. Спочатку відзначився Мак, а перед свистком на перерву неймовірним по красі ударом відзначився Цимірот.

У другому таймі "Олімпік" виглядав впевненіше, але забити у ворота греків у українців так і не вийшло.

ПАОК - "Олімпік" 2:0

Голи: Мак, 24, Цимірот, 45+1

ПАОК: Рей, Варела, Леовац, Креспо, Лео Матос, Мак, Цимірот, Джалма (Пелкас, 82), Каньяс (Шахов, 72), Бисесвар (Педро Енріке, 66), Прийович.

"Олімпік": Махарадзе, Лук'янчук (Мигунов, 46), Шабанов, Кравченко, Немчанінов, Моха, Цимбалюк, Богданов, Шестаков, Хомутов (Сондей, 60), Біленький (Михальов, 71).

Попередження: Немчанінов (4), Цимбалюк (51), Кравченко (58), Леовац (60).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Олександрія" обіграла "Астру" і пройшла в плей-офф кваліфікації Ліги Європи.