Вівторок, 30 квітня

30 квітня

Неймар забив гол за ПСЖ у дебютному матчі: опубліковано відео

Бразильський нападаючий Неймар відзначився за французький ПСЖ вже у своєму першому офіційному матчі. Бразилець забив гол, а також віддав результативну передачу в поєдинку чемпіонату Франції проти "Генгама".

На 62-й хвилині матчу Неймар асистував Кавані, а через 20 хвилин вже сам забив після пасу уругвайця. В результаті ПСЖ здобув перемогу з рахунком 3:0, а бразилець був визнаний найкращим гравцем матчу.

"Люди думають, що після відходу з "Барселони" гравці помирають, але я - ні. Як раз навпаки: я живий більше, ніж будь-коли", - зазначив Неймар.

Нагадаємо, трансфер Неймара з "Барселони" в ПСЖ став найдорожчим в історії футболу. Паризький клуб заплатив за нападаючого 222 мільйони євро.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що Неймар порадив партнеру по збірній Бразилії не їхати в Росію.