Неділя, 28 квітня

28 квітня

27 квітня

Формула-1: з'явилося відео, як пілот "Мерседеса" виграв Гран-прі Японії

В Японії відбувся шістнадцятий етап чемпіонату Формули-1. Перемогу в гонці здобув пілот "Мерседеса" Льюіс Хемілтон.

Британець стартував на Гран-прі Японії з першої позиції і зумів зберегти її до фінішної межі, вигравши восьму гонку в сезоні. Другим і третім фінішували представники "Ред Булл" Макс Ферстаппен і Даніель Ріккардо.

Головний конкурент Хемілтона в боротьбі за чемпіонський титул Себастьян Феттель з "Феррарі" в Японії зійшов з дистанції вже на третьому колі - у німця виникли проблеми з запалюванням двигуна.

В особистому заліку Хемілтон набрав 306 очок і випереджає Феттеля (247 очок) вже на 59 очок. Третім йде Валттері Боттас з "Мерседеса" - 234 очки.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що пілоти "Феррарі" зіткнулися один з одним на Гран-прі Сінгапуру.