НБУ:USD  40.35

29 травня

28 травня

Українська тенісистка вийшла у фінал турніру в Мексиці: опубліковано відео

Українська тенісистка Леся Цуренко пробилася в фінал тенісного турніру в Акапулько. У півфінальному матчі українка обіграла третю ракетку турніру Дар'ю Гаврилову з Австралії.

Цуренко обіграла Гаврилову в двох сетах. Матч тривав 1 годину і 45 хвилин і завершився перемогою українки з рахунком 6:2, 6:4.

Суперницею Цуренко по фіналу буде швейцарська тенісистка Штефані Фогелє (№183 рейтингу WTA). Раніше українка і швейцарка зустрічалися на корті п'ять разів, Цуренко взяла верх в чотирьох матчах.

Нагадаємо, рік тому Цуренко виграла турнір в Акапулько і, таким чином, у фіналі буде захищати свій титул.

"Сподіваюся, в фіналі я буду настільки впевнена в собі, наскільки це можливо. Якщо я зможу виграти тут другий титул, то буду в два рази більше щасливою. У мене є багато часу на відновлення. Постараюся сфокусуватися на грі і більше ні про що не думати", - зазначила Цуренко.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що в чвертьфіналі турніру в Мексиці Цуренко обіграла суперницю з Франції.