Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

18 квітня

Де дивитися онлайн Канада - Швейцарія: розклад трансляцій матчу ЧС-2018 з хокею

19 травня відбудеться матч 1/2 фіналу чемпіонату світу з хокею між збірними Канади і Швейцарії.

КАНАДА - ШВЕЙЦАРІЯ: ДИВИТИСЯ ОНЛАЙН ВІДЕО ТРАНСЛЯЦІЮ МАТЧУ

Початок зустрічі - о 20.15.

Пряму трансляцію матчу Канада - Швейцарія можна буде подивитися в ефірі російського ТБ на каналі "Матч! Гра".

В останній раз Канада і Швейцарія зустрічалися на чемпіонаті світу-2017. Тоді в матчі групового етапу швейцари здобули перемогу в овертаймі з рахунком 3:2.

У чвертьфіналі канадці здобули перемогу над Росією (5:4), а швейцарці були сильнішими Фінляндії (3:2).

Кращим бомбардиром збірної Канади є Коннор Макдевід, який набрав 16 очок (5 закинутих шайб і 11 гольових передач). Кращий серед швейцарців Енцо Корві - 8 (4+4).

Раніше "Апостроф" публікував відеоогляд перемоги Канади над Росією в матчі 1/4 фіналу ЧС.