НБУ:USD  39.40

16 травня

15 травня

Визначився суперник "Динамо" в плей-офф раунді Ліги чемпіонів: відеоогляд

Суперником київського "Динамо" в плей-офф раунді Ліги чемпіонів стане нідерландський "Аякс", який переміг "Стандард" в матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, що "Динамо" перемогло в матчі-відповіді празьку "Славію" з рахунком 2:0.

Рахунок у другій половині першого тайму відкрив Хунтелаар, який замкнув простріл Тальяфіко. Ще через кілька хвилин другий гол забив де Лігт, який точно пробив головою після подачі кутового. А на початку другого тайму Нерес забив третій гол з пасу Тадича і зняв всі питання про переможця.

"Аякс" Нідерланди - "Стандард" Бельгія - 3:0 (2:0) - перший матч - 2:2

Голи: Хунтелаар (30), де Лігт (34), Нерес (46)

"Аякс": Онана, Блінд, де Лігт, Тальяфіко, Мазрауі (Крістенсен, 76), Зійех (Лабіад, 90), де Йонг, Тадич, Шене, Нерес (ван де Бек, 82), Хунтелаар.

"Стандард": Очоа, Люіндама, Фе, Каванда (Поконьолі, 65), Лайфіс, Карсела-Гонсалес, Агбо, Бастьєн (Цімірот, 53), Марін, Мпоку, Емон (Орландо Са, 78).

Перший матч між "Аяксом" і "Динамо" відбудеться в Нідерландах 21 або 22 серпня. Поєдинок у відповідь пройде в Києві 28 або 29 серпня.

Раніше "Апостроф" публікував результати жеребкування плей-офф раунду Ліги чемпіонів.