Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

Олімпік - Шахтар: відео голів

"Шахтар" в матчі шостого туру чемпіонату України домігся великої перемоги над "Олімпіком". Поєдинок відбувся в Києві на стадіоні "Динамо" імені В.В. Лобановського.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Олімпік" - "Шахтар".

Рахунок був відкритий досить швидко. Марлос протягнув м'яч від центру поля, обігрався з Тайсоном і точно пробив з близької відстані - 0:1. Через кілька хвилин Ісмаїлі увірвався в штрафну і вивів Мораєса на порожні ворота - 0:2. Але практично тут же "Олімпік" скоротив розрив в рахунку. Геннадій Пасіч отримав пас в штрафній і точно пробив в кут - 1:2. У другій половині тайму Ісмаїлі знову асистував Мораєсу, який оформив дубль - 1:3. У кінцівці тайму відзначився Степаненко після подачі з кутового - 1:4.

У другому таймі Мораєс оформив хет-трик, точно пробивши з лінії штрафної - 1:5. "Олімпіку" вдалося забити ще один гол престижу. Після навісу в штрафну гравець "Шахтаря" Данченко зрізав м'яч в свої ворота - 2:5.

Завдяки цій перемозі "Шахтар" як мінімум на добу вийшов на перше місце в Прем'єр-лізі.

"Олімпік" - "Шахтар" - 2:5 (1:4)

Голи: Г. Пасіч (17), Данченко (77, автогол) - Марлос (11), Мораєс (17, 33, 75), Степаненко (42)

Раніше "Апостроф" публікував публікував відеоогляд матчу "Шахтар" - "Ворскла".