Субота, 11 травня
  • НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

10 травня

"Атлетіко" здобув яскраву перемогу над німецьким грандом в Лізі чемпіонів: відеоогляд

В рамках четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів в Мадриді зустрічалися місцевий "Атлетіко" і дортмундська "Боруссія". Господарі поля здобули перемогу з рахунком 2:0.

"Матрацники" після виїзних 0:4 від "Боруссії" зуміли реабілітуватися перед рідною публікою. Матч у Мадриді проходив на зустрічних швидкостях, але цього разу головними дійовими особами були футболісти іспанської команди.

На 31-й хвилині Філіпе Луїс знайшов пасом Сауля, який вже традиційно пробив здалеку і вразив сітку воріт.

Тиск "матрацників" продовжилося і в другому таймі, що принесло свої плоди. На 80-й хвилині другий м'яч команди забив її лідер Антуан Грізманн: француз прицільним ударом завершив ідеальну контратаку "Атлетіко".

Після чотирьох турів обидві команди набрали по дев'ять очок, але лідирує в групі "Боруссія" за рахунок різниці м'ячів.

"Атлетіко" - "Боруссія" 2:0

Голи: Сауль, 31, Грізманн, 80.

"Атлетіко": Облак, Хуанфран, Хіменес (Монтеро, 46), Лукас, Філіпе Луїс, Сауль, Партей, Родрі, Корреа (Вітоло, 81), Калініч (Мартінш, 62), Грізманн.

"Борусія Д": Бюрки, Хакімі, Аканжи, Топрак, Піщек, Вітсель, Ділейні, Пулішич (Геррейру, 59), Ройс, Санчо (Ларсен, 79), Алькасер (Гетце, 75).

Попередження: Корреа - Санчо, Аканжи, Ройс.