Четвер, 2 травня

2 травня

1 травня

Іспанський гранд пробився в плей-офф Ліги чемпіонів: відеоогляд

У матчі п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів іспанський "Атлетіко" на своєму полі обіграв французький "Монако" з рахунком 2:0 і пробився в плей-офф турніру.

Гранд іспанського футболу "зробив справу" вже до 24-ї хвилини зустрічі. У дебюті гри Бадьяшиль "відзначився" автоголом, а в середині тайму черговий м'яч за свій клуб забив Грізманн.

Після п'яти турів в активі "Атлетіко" 12 балів, а у "Монако" лише один пункт. Іспанці впевнено лідирують в групі, випереджаючи "Боруссію" на три бали.

Атлетіко — Монако 2:0

Голи: Б. Бадьяшиль, 2 (авт.), Грізманн, 24.

"Атлетіко": Облак, Аріас, Савич, Лукас, Луїс ,Коке (Вітоло, 46), Партей, Родріго, Лемар (Калініч, 63), Корреа (Сауль, 69), Грізманн.

"Монако": Бенальо, Жемерсон, Раджі, Б. Бадьяшиль, Бьянкон, Тілеманс, Массенжо, Шадлі (Діоп, 63), Грансір, Сілла (Фалькао, 55), Головін (Тюрам-Ульен, 63).

Попередження: Грізманн, Савич, Партей, Луїс — Тілеманс.

на 82-й хвилині був видалений Стефан Савич (Атлетіко) (повторне попередження).

На 84-ій хвилині Радамель Фалькао не забив пенальті (промах).