Понеділок, 6 травня

5 травня

4 травня

"Ворскла" розгромною поразкою завершила виступи в Лізі Європи: відеоогляд

У матчі шостого туру групового турніру Ліги Європи полтавська "Ворскла" на виїзді поступилася "Спортингу" з рахунком 0:3.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Спортинг" - "Ворскла".

Португальці на правах фаворитів зустрічі з перших хвилин кинулися на ворота полтавчан і змогли забити вже на 17-й хвилині, коли відзначився Монтеро. За десять хвилин до свистка на перерву "Спортинг" забив другий м'яч зусиллями Луїша. Ще до перерви у воротах полтавців побував і третій гол: автоголом "відзначився" Даллку.

СПОРТИНГ - ВОРСКЛА: ВІДЕО ГОЛІВ

Поразка залишила "Ворсклу" на останньому місці турнірної таблиці.

"Спортинг" — "Ворскла" 0:3

Голи: Монтеро, 17, Луїш, 35, Даллку, 44 (авт.).

"Спортинг": Сален, Рістовскі (Коррейя, 64), Коатес, Пінту, Акунья, Петрович, Мігель Луїш, Фернандеш (Паш, 73), Кабрал, Мане, Монтеро (Маркеш, 59).

"Ворскла": Ткаченко, Пердута, Даллку (Коломоєць, 46), Чижов, Саків, Ребенок, Скляр, Чеснаков, Артур (Кане, 77), Габелок, Карека (Сергійчук, 68).

Попередження: Петрович.