Субота, 4 травня

3 травня

Норвезькі лижники виграли чемпіонат світу з неймовірним рекордом

Збірна Норвегії з рекордом виграла загальний залік чемпіонату світу з лижних видів спорту, який проходив в австрійському Зеефельді.

Норвегія встановила рекорд чемпіонатів світу за кількістю золотих медалей - 13 нагород з 22 можливих. Всього на рахунку норвезької збірної 25 медалей: крім 13 золотих, норвежці завоювали ще 5 срібних і 7 бронзових.

Друге місце в загальному заліку посіла збірна Німеччини (6-3-0), а третіми стали шведські лижники (2-2-1).

Відзначимо також, що збірна Росії вперше з 2011 року не змогла виграти на чемпіонаті світу золоті нагороди.

Найбільше медалей на ЧС завоювала норвезька лижниця Терезе Йохауг, в активі якої три золотих медалі та одна срібна. По три "золота" завоювали також норвежець Йоханнес Клєбо і німець Маркус Айзенбіхлер.

Раніше "Апостроф" також повідомляв про те, що в Росії місто "прикрасили" до зимових змагань фейковий снігом.