24 квітня

23 квітня

22 квітня

Арсенал - Челсі: відео голів

29 травня в Баку (Азербайджан) відбувся фінальний матч Ліги Європи, в якому грали лондонські "Арсенал" і "Челсі". Гра завершилася перемогою останніх з рахунком 4:1.

АРСЕНАЛ - ЧЕЛСІ: ДИВИТИСЯ ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЮ МАТЧУ

У першому таймі команди показали невиразний футбол і, як результат, жодного забитого м'яча.

Вже в дебюті другої половини зустрічі після подачі з флангу відзначився форвард "Челсі" Олів'є Жиру. Це 11-й м'яч француза в 14-ти матчах турніру. Він став рекордсменом по забитим м'ячам за один сезон у Лізі Європи.

Ще через 10 хвилин голом відзначився Педро. Результативна передача на рахунку Азара.

А ще через 5 хвилин Азар отримав можливість відзначитися з пенальті і скористався шансом.

Не мовчав і "Арсенал". На 69-й хвилині голом відзначився Івобі.

Вже через 2 хвилини після пропущеного м'яча Азар оформив дубль.

Нагадаємо, що чинним володарем трофею є мадридський "Атлетіко". "Челсі" також вигравав у Лізі Європи. Лондонці перемагали в сезоні 2012/2013.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що вірменський політик зробив скандальну заяву перед фіналом Ліги Європи.