НБУ:USD  39.40

19 квітня

18 квітня

"Зоря" зганьбилася в матчі зі скромним хорватським клубом

Луганська "Зоря" в товариському матчі зазнала розгромної поразки від хорватського "Осіека". Зустріч відбулася в Словенії, де український клуб проводить передсезонний збір.

Українці вкрай невдало розпочали матч, пропустивши два голи вже до восьмій хвилині, а середині тайму хорвати довели рахунок до великого. На 36-й хвилині ворота "Зорі" з пенальті вразив український півзахисник Дмитро Льопа, який раніше виступав за "Кривбас" і "Дніпро". Луганчанам вдалося скоротити розрив у рахунку лише в кінцівці зустрічі.

Наступний матч "Зоря" проведе 9 липня. Суперником луганчан стане польський "Шльонськ". Початок зустрічі о 17:30 за київським часом.

"Зоря" (Україна) - "Осієк" (Хорватія) - 1:4 (0:4)

Голи: Шалфеєв, 84 - Дуганджіч, 6, 18, Споляріч, 8, Льопа, 36, з пенальті.

"Зоря": Васил (Хмеловський, 33, Мацапура, 65), Михайличенко, Каменюка, Чайковський, Білий, Арвеладзе (Кабан, 78), Сухар (Ємець, 46), Литвин, Шалфеєв, Повалій (Загоруйко, 56), Будківський.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Зоря" провела перші матчі з новим тренером.