НБУ:USD  38.85

29 березня

28 березня

Шахтар - Манчестер Сіті: відео голів

У матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" програв англійському "Манчестер Сіті" з рахунком 0:3.

Рахунок був відкритий на 24-й хвилині. Форвард гостей Ріяд Марез добив у порожні ворота м'яч, що відскочив від штанги. На 38-й хвилині Марез асистував Ілкаю Гюндогану, який збільшив розрив у рахунку. У 2-му таймі Габріел Жезус вийшов один на один з П'ятовим і впевнено розібрався з голкіпером, довівши рахунок до розгромного.

ШАХТАР Донецьк, Україна - МАНЧЕСТЕР СІТІ Англія - 0:3 (0:2)

Голи: Марез (24), Гюндоган (38), Жезус (76)

"Шахтар": П'ятов, Ісмаїлі, Кривцов, Матвієнко, Болбат, Соломон (Коноплянка, 46), Тайсон, Алан Патрік (Маркос Антоніо, 74), Степаненко, Марлос, Мораес (Дентіньо, 77).

"Манчестер Сіті": Едерсон, Уокер (Жоау Канселье, 81), Отаменді, Зінченко, Фернандіньо, Родрі Ернандес (Менді, 83), де Брюйне (Бернарду Сілва, 77), Стерлінг, Гюндоган, Марез, Габріел Жезус.