Четвер, 18 квітня

18 квітня

17 квітня

Матч Ліги Європи був перерваний через політичну провокацію: фото

Матч другого туру групового етапу Ліги Європи між "Дюделанжем" з Люксембурга і азербайджанським "Карабахом" ледь не закінчився достроково через скандал.

Під час першого тайму над стадіоном з'явився дрон з прапором Нагірно-Карабахської Республіки, про що повідомляється на сторінці DZFoot в Twitter.

Інцидент стався на 32-й хвилині зустрічі, коли азербайджанці перемагали з рахунком 2:0. Арбітр втрутився в ситуацію і зупинив матч.

Коли в ситуації розібралися, зустріч продовжилася. Незважаючи на пригоду, "Карабах" виграв з рахунком 4:1.

Відзначимо, що Нагірно-Карабахська республіка - невизнана держава, яку було утворено в 1991 році на території колишньої Нагірно-Карабахської автономної області, що входила до складу Азербайджану за часів СРСР.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Динамо" завоювало очко в нудному матчі Ліги Європи.