• НБУ:USD 38.85
НБУ:USD  38.85

29 березня

Син радянської тенісистки сенсаційно виграв Підсумковий турнір року

Грецький тенісист Стефанос Ціціпас став переможцем Підсумкового турніру року, обігравши в фіналі австрійця Домініка Тіма в трьох партіях.

Ціціпас поступився в першому сеті на тай-брейку, але в другій партії розгромив суперника, двічі вигравши його подачу. У вирішальному сеті справа також дійшла до тай-брейка, але в цей раз удача посміхнулася Ціціпасу.

Стефанос Ціціпас (Греція) - Домінік Тім (Австрія) - 6:7 (6:8), 6:2, 7:6 (7:4)

21-річний Ціціпас став наймолодшим чемпіоном Підсумкового турніру з 2001 року, коли турнір у віці 20 років виграв Лейтон Х'юїт.

Ціціпас є сином радянської тенісистки Юлії Сальникової і грека Апостолоса Ціціпаса. Сальникова була багаторазовою чемпіонкою СРСР з тенісу, а також вигравала міжнародні турніри. У 1991 році вона вийшла заміж за Ціціпаса, прийняла грецьке громадянство і переїхала на батьківщину чоловіка.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в півфіналі Підсумкового турніру року Ціціпас обіграв Роджера Федерера.

Розділ: Спорт Тема: Теннис