Субота, 4 травня

4 травня

В НБА відбувся гучний скандал через жахливу помилку арбітрів: опубліковано відео

"Х'юстон Рокетс" вимагає переграти матч чемпіонату НБА з "Сан-Антоніо Сперс" через помилку арбітрів.

Про це повідомляє ESPN.

Поєдинок відбувся 3 грудня і перемогу в ньому здобув "Сан-Антоніо" з рахунком 135:133. Скандальний епізод стався на початку четвертої чверті. За рахунку 102:89 на користь "Х'юстона" лідер команди Джеймс Харден на самоті втік до кільця і забив м'яч зверху. Однак, м'яч незбагненним чином вискочив з кошика і арбітри не зарахували два очки, завдяки яким "Х'юстон" збільшив би відрив до 15 очок.

Таким чином, керівництво "Х'юстона" вимагає переграти останні 7 хвилин 50 секунд матчу за рахунку 104:89 або присудити клубу перемогу.

Варто відзначити, що в цьому поєдинку Харден, який набрав 50 очок, повторив досягнення легендарних Кобі Брайанта і Уїлта Чемберлена. Харден став третім гравцем в історії, який набрав 50 очок після того, як в попередньому матчі набрав 60 очок. Це сталося у зустрічі з "Атлантою Хоукс" (158:111).

Нагадаємо, що український баскетболіст Святослав Михайлюк встановив особистий рекорд в матчі НБА з "Сан-Антоніо".