НБУ:USD  39.15

8 травня

7 травня

Український футболіст провів феєричний матч в Європі: опубліковано відео

Український півзахисник будапештського "Ференцвароша" Олександр Зубков відзначився дублем у матчі 15-го туру чемпіонату Угорщини проти "Академії Пушкаша".

На сьомій хвилині Зубков увірвався у штрафний, обіграв захисника і завдав шикарний удар в дальній верхній кут. У кінцівці першого тайму українець скористався помилкою захисника і переправив м'яч у порожні ворота. Втім, у другому таймі команда Зубкова не зуміла втримати перевагу і матч завершився внічию з рахунком 2:2.

Незважаючи на втрату очок, "Ференцварош" продовжує лідирувати в турнірній таблиці чемпіонату Угорщини.

23-річний Зубков є вихованцем "Шахтаря". В "Ференцварош" він перейшов влітку 2019 року на правах оренди. У нинішньому сезоні хавбек провів за угорський клуб 25 матчів у всіх турнірах, в яких забив п'ять голів і віддав сім результативних передач.

Нагадаємо, що український футболіст став найкращим бомбардиром чемпіонату Казахстану. З подробицями можна ознайомитися тут.