Субота, 4 травня

4 травня

3 травня

"Арсенал" виграв новорічну битву у "Манчестер Юнайтед": відео

"Арсенал" обіграв "Манчестер Юнайтед" з рахунком 2:0 у матчі 21-го туру чемпіонату Англії.

Перший м'яч у грі був забитий вже на 8-й хвилині. Ніколя Пепе після прострілу з лівого флангу у виконанні Сеада Колашинаця і подальшого рикошету від Віктора Лінделефа пробив у протихід Давиду Де Хеа, який не зміг врятувати гостей від голу. На 42-й хвилині Сократіс Папастатопулос закріпив перевагу господарів. Грек опинився першим на м'ячі після того, як Де Хеа відбив удар головою Александера Ляказетта після подачі кутового.

Після перерви картина на полі не змінилася. "Манчестер Юнайтед", незважаючи на необхідність атакувати, так і не створив небезпечних моментів біля воріт Бернда Лено. У підсумку - впевнена перемога "Арсеналу".