Вівторок, 30 квітня

30 квітня

Кубок світу з біатлону: результати жіночого спринту в Оберхофі

У німецькому Оберхофі жіночою спринтерською гонкою стартував четвертий етап Кубка світу з біатлону сезону-2019/20.

Від України в гонці виступали п'ять спортсменок: Юлія Джима (6-й стартовий номер), Валя Семеренко (41-й), Олена Підгрушна (51-й), Віта Семеренко (57-й), Анастасія Меркушина (90-й).

Перемогу в гонці здобула норвежка Марте Олсбю Ройселанд. Вона була точною на двох вогневих рубежах і пробігла дистанцію у 7,5 км за 22 хвилини і 4,9 секунди. Другою стала німкеня Деніз Херрманн, яка поступилася лідеру 33,1 секунди. На третьому місці француженка Жулія Сімон з відставанням від Олсбю Ройселанд у 47,4 секунди. Херрманн і Сімон на вогневих рубежах допустили по одному промаху.

Найкращою з українок стала Юлія Джима - 16-е місце (1 хвилина 52,9 секунди відставання від лідера, 1 промах). Решта наших співвітчизниць виступили наступним чином:

25. Валя Семеренко +2:12.8 (2)
36. Олена Підгрушна +2:36.1 (2)
46. Анастасія Меркушина +2:58.6 (1)
52. Віта Семеренко +3:10.9 (1)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Україна створила сенсацію у Різдвяній гонці з біатлону.