• НБУ:USD 39.15
НБУ:USD  39.15

8 травня

7 травня

По стопах "Шахтаря": "Динамо" вилетіло від загребських одноклубників в юнацькій Лізі чемпіонів: відеоогляд

У матчі 1/16 фіналу юнацької Ліги чемпіонів київське "Динамо" в серії пенальті поступилося "Динамо" із Загребу і вилетіло з турніру.

У першому таймі йшла досить рівна боротьба. У кінцівці тайму момент мав Волошин, який з гострого кута не зміг переграти Йосиповича. На 59-й хвилині відзначитися міг Шулянскій, але футболіст, вийшовши один на один, далеко відпустив м'яч і не зміг пробити по воротах. У кінцівці могли забити хорвати, але Нещерет далеко вибіг з воріт і випередив форварда хорватів.

Після закінчення 90 хвилин команди відразу пробивали серію пенальті, в якій точнішими виявилися хорвати.

Варто відзначити, що на груповому турнірі загребське "Динамо" грало в одній групі з "Шахтарем" і посіло друге місце. "Гірники" фінішували на останній позиції.

"Динамо" Київ U-19 Україна - "Динамо" Загреб U-19 Хорватія - 0:0, по пенальті 3:4

"Динамо" Київ: Нещерет, Забарний, Вівчаренко, Біловар, Скорко, Білошевскій, Бодня (Надольский, 57), Шулянскій (Близниченко, 74), Волошин, Цітаішвілі, Ісаєнко.

"Динамо" Загреб: Йосипович, Гвардіола, блазня, Юришич, Хрвоє, Юларджія, Іван Франжич, Кочар, Янкович, Шипош, Карріца.

Попередження: Шипош (16), Іван Франжич (21), Білошевскій (75), Цітаішвілі (86), Йосипович (90).