• НБУ:USD 39.55
НБУ:USD  39.55

20 квітня

19 квітня

У стилі П'ятова: колишній воротар "Динамо" пропустив курйозний гол на останній хвилині, відео

Український воротар Максим Коваль, який виступає за "Аль-Фатех", пропустив гол від голкіпера суперника в матчі чемпіонату Саудівської Аравії.

На 95-й хвилині воротар "Аль-Файсалі" Мустафа Малайек прийшов на подачу з кутового і забив гол ударом головою, скориставшись помилкою Коваля, який невдало зіграв на виході. У підсумку поєдинок завершився внічию з рахунком 2:2.

"Аль-Фатех" залишився на останньому, 16-му місці, в турнірній таблиці аравійської Професійної ліги. Клуб Коваля має в активі всього 12 очок в 18 матчах.

27-річний Коваль перейшов в "Аль-Фатех" влітку 2019 року з київського "Динамо". У нинішньому сезоні він провів 17 матчів у чемпіонаті Саудівської Аравії і пропустив 32 голи.

Нагадаємо, що в 2007 році подібний гол пропустив воротар "Шахтаря" і збірної України Андрій П'ятов. Тоді йому в компенсований час забив голкіпер "Севільї" Андрес Палоп.

Раніше повідомлялося, що футболіст "Ліона" забив курйозний автогол.