Пʼятниця, 3 травня

3 травня

Колишній форвард збірної України відзначився брудним вчинком під час матчу: відео

Колишній нападаючий збірної України Євген Селезньов відзначився брудним вчинком у матчі 22-го туру другого за силою дивізіону Туреччини між "Бурсаспором" і "Аданадемірспором".

На 22-й хвилині зустрічі 34-річний форвард після боротьби за м'яч з одним із суперників вдарив його ногою. Інцидент трапився, коли гравець "Аданадемірспора" лежав на газоні. За цей вчинок українець отримав лише попередження.

Вдруге за матч Селезньов опинився в центрі уваги на 36-й хвилині, коли реалізував пенальті і зробив рахунок 2:0. Його м'яч дозволив "Бурсаспору" виграти зустріч з підсумковим результатом 2:1.

Селезньов викликався до збірної України з 2008 по 2018 роки. За цей час він зіграв у її складі 58 матчів і забив 11 м'ячів.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що український футболіст захопив мережу навичками боксера.