Четвер, 28 березня

28 березня

Команда Зінченка здобула перемогу в яскравому матчі лідерів чемпіонату Англії

"Манчестер Сіті" обіграв "Лестер Сіті" в матчі 27-го туру чемпіонату Англії з рахунком 1:0. Український гравець "городян" Олександр Зінченко участі в матчі не брав.

У першому таймі обидві команди мали декілька моментів, щоб відкрити рахунок. Однак до перерви глядачі голів так і не побачили. У другому таймі гості мали виходити вперед на 62-й хвилині. Однак Серхіо Агуеро не зміг переграти ударом з 11-метрової позначки Каспера Шмайхеля. Проте гості все ж змогли вирвати перемогу. На 81-й хвилині Ріяд Марез протягнув м'яч через півполя і вивів на побачення зі Шмайхелем Габріела Жезуса. Бразилець свій шанс використав сповна і приніс своїй команді перемогу.

ЛЕСТЕР СІТІ - МАНЧЕСТЕР СІТІ - 0:1

Гол: Жезус, 81.

Нереалізований пенальті: Агуеро, 62 (воротар).

Лестер Сіті: Шмайхель, Сеюнджю, Еванс, Фухс (Перес, 90+2), Перейра, Медісон, Тілеманс, Прат (Джеймс, 85), Чілвелл, Іхеаначо (Барнс, 46), Варді.

Манчестер Сіті: Едерсон, Уокер, Фернандіньо, Ляпорт (Отаменді, 58), Менді, Родрі, Марез, Гюндоган, Де Брюйне, Б. Сілва, Агуеро (Жезус, 77).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що європейський топ-клуб може втратити раніше вигране чемпіонство.