• НБУ:EUR 43.10
НБУ:USD  40.40

2 липня

Україна в яскравому матчі обіграла Швейцарію в Ліги Націй: відеоогляд

Збірна України в першому матчі в елітному дивізіоні Ліги Націй на своєму полі приймала команду Швейцарії і здобула перемогу з рахунком 2:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію гри Україна - Швейцарія.

У першому таймі українці виглядали зовсім не яскраво, але зуміли забити першими зусиллями Андрія Ярмоленка, який ударом п'ятою вразив ворота. У відповідь на це під завісу тайму Сеферович не менше красивим ударом здалеку зрівняв рахунок.

У другій половині зустрічі був забитий ще один футбольний шедевр: на цей раз м'яч за комірець голкіперу закинув Зінченко.

У підсумку 2:1 і є перша перемога збірної України в елітному дивізіоні Ліги Націй.

Відзначимо, що в другому матчі нашої групи Німеччина і Іспанія зіграли внічию 1:1. 6-го вересня Україна зіграє на виїзді з іспанцями.

Нагадаємо, що головний тренер збірної України Андрій Шевченко поспілкувався з журналістами на тему підготовки команди до матчів Ліги націй і назвав кращого гравця команди на міні-зборі.