Вівторок, 30 квітня

30 квітня

"Десна" з боєм вилетіла з Ліги Європи: відеоогляд

Чернігівська "Десна" не змогла створити сенсацію в матчі кваліфікації Ліги Європи з німецьким "Вольфсбургом", Зустріч, що проходила в Німеччині, завершилася перемогою господарів з рахунком 2:0.

Перший гол у матчі був забитий в дебюті першого тайму, коли після подачі з кутового відзначився Жозуа Гілавогі. Другий м'яч у воротах української команди побував уже майже перед фінальним свистком, відзначився Гінчек.

Таким чином, чернігівський колектив поступився в своєму першому ж матчі в єврокубках в історії. Варто зазначити, що у "Десни" також були моменти, але видалення Тамма в другому таймі помітно відбилося на картині гри.

"Вольфсбург" - "Десна" - 2:0

Голи: Жозуа Гілавогі, 16, Гінчек, 90+2

«Вольфсбург»: Кастеелс - Руссийон, Жозуа Гілавогі, Лакруа (Брукс, 63), Штеффен - Арнольд, Шлагер - Жоао Віктор, Мехмеді, Мармуш (Отава, 59) - Вегхорст (Гінчек, 78).

«Десна»: Паст - Мостовий, Тамм, Гітченко, Конопля - Домбровський (Єрмаков, 65), Огиря - Картушов (Гуцуляк, 46), Тотовіцкій, Калитвинцев - Будковський (Шевцов, 85).