Субота, 4 травня

4 травня

3 травня

Визначився останній чвертьфіналіст Кубка України: відеоогляд

У матчі 1/8 фіналу Кубка України луганська "Зоря" обіграла чернігівську "Десну" з рахунком 1:0 і завоювала путівку до чвертьфіналу.

Єдиний гол на 16-й хвилині забив Владлен Юрченко з пенальті. В середині другого тайму "Зоря" залишилася вдесятьох через вилучення Юрченко. Втім, чернігівський клуб не зумів скористатися чисельною перевагою.

"Зоря" стала останнім чвертьфіналістом Кубка України. Раніше путівки в 1/4 фіналу вибороли "Верес", "Колос", "Дніпро-1", "Агробізнес" і "Олександрія". Крім того, з цієї стадії боротьбу за трофей почнуть київське "Динамо" і донецький "Шахтар".

"Десна" Чернігів - "Зоря" Луганськ - 0:1 (0:1)

Гол: Юрченко, 16 (з пенальті)

"Десна": Паст - Тамм (Арвеладзе, 72), Гітченко, Імереков - Конопля, Домбровський (Гуцуляк, 72), Огиря, Мостовий (Хльобас, 72) - Калитвинцев, Картушов (Дегтярьов, 83) - Будковський

"Зоря": Шевченко - Фаворов, Іванисеня, Абу Ханна, Циганікс - Юрченко - Сайядманеш (Луньов, 82), Кабан, Кочергін - Кабан - Громов, Гладкий (Перович, 90+3)

Попередження: Конопля, Гуцуляк, Паст - Шевченко, Абу Ханна

Вилучення: Гуцуляк, 89 - Юрченко, 59