Неділя, 28 квітня

28 квітня

27 квітня

У найкращих традиціях Бекхема: британський футболіст забив диво-гол ударом з центру поля, відео

Півзахисник клубу "Порт Вейл" Том Конлон забив неймовірний гол у матчі четвертого по силі англійського дивізіону з "Берроу".

На 30-й хвилині першого тайму Конлон, перебуваючи в центральному колі, отримав пас від партнера і приголомшливим ударом відправив м'яч у ворота. Воротар "Берроу" трохи вийшов з воріт, тому нічим не зміг допомогти своїй команді. Гол Конлона став першим в матчі, а на 76-й хвилині він оформив дубль і приніс своїй команді перемогу з рахунком 2:0.

"Такий удар прикрасив би будь-який чемпіонат. Якби так забив Мессі або Роналду, то гол б показували протягом декількох тижнів", - написав один з фанатів в соціальній мережі після матчу.

Раніше повідомлялося, що ірландський футболіст забив гол ударом з центру поля.