Субота, 27 квітня

27 квітня

Нефартова форма: "Динамо" перервало переможну серію в чемпіонаті України, відеоогляд

У матчі 25-го туру чемпіонату України київське "Динамо" зіграло внічию з "Маріуполем" з рахунком 0:0 і перервало серію з дев'яти перемог поспіль. Зустріч відбулася в Маріуполі на стадіоні імені Володимира Бойка.

Динамівці, які грали в третьому комплекті форми чорного кольору, мали перевагу впродовж всього матчу, але так і не зуміли забити. Варто відзначити, що "Динамо" майже тайм грало вдесятьох через вилучення Де Пени.

"Динамо", набравши 62 очка, вже гарантувало собі чемпіонський титул. "Маріуполь" з 23 очками вийшов на 11-е місце.

"Динамо" - "Маріуполь" - 0:0

"Динамо": Бойко, Тимчик (Кендзьора, 64), Попов, Миколенко, Забарний, Сидорчук, де Пена, Циганков (Караваєв, 64), Шапаренко (Ледньов, 86), Буяльський (Гармаш, 75), Бесєдін (Родрігеш, 75 ).

"Маріуполь": Гальчук, Мампассі, Кирюханцев, Стасюк, Чоботенко, Топалов (Драмбаев, 82), Мишнєв, Бондаренко, Горбунов (Кащук, 62), Танковскій (Петерман, 70), Кулаков (Чех, 46).

Попередження: де Пена (11), Горбунов (20), Танковскій (30), Топалов (55), Мишнєв (68), Буяльський (71), Чех (73), Мампассі (80).

Вилучення: де Пена (51).