Неділя, 28 квітня

28 квітня

Український футболіст забив два красивих голи в матчі європейського чемпіонату: відео

Український півзахисник "Гента" Роман Безус забив два голи в матчі 4-го туру плей-офф турніру за потрапляння в Лігу конференцій з "Остенде".

Українець відкрив рахунок на 20-й хвилині. Безус отримав передачу від нападника збірної України Роман Яремчука, втік сам на сам і красивим ударом перекинув м'яч через воротаря. Другий гол Безус забив в середині другого тайму. Після навісу з флангу український футболіст виграв верхову боротьбу, а потім переправив м'яч у ворота ударом з льоту.

Завдяки натхненній грі українських футболістів "Гент" здобув перемогу з рахунком 4:0. "Гент" вийшов на перше місце в міні-турнірі та має хороші шанси пробитися до єврокубкового турніру.

30-річний Безус виступає за "Гент" з 2019 року. У нинішньому сезоні він провів 35 матчів, забив шість голів і віддав шість результативних передач. Безус зіграв 23 матчі за збірну України і забив п'ять м'ячів. В останній раз він грав за національну команду 7 жовтня 2020 року в товариському поєдинку з Францією (1:7).

Раніше повідомлялося, що українець Роман Малиновський забив гол і віддав гольову передачу в матчі чемпіонату Італії.