Неділя, 28 квітня

28 квітня

Футболіст "Манчестер Юнайтед" забив диво-гол з 40 метрів в чемпіонаті: відео

Уругвайський нападник "Манчестер Юнайтед" Едінсон Кавані забив приголомшливий за красою гол у матчі 37-го туру чемпіонату Англії проти "Фулгема".

На 15-й хвилині першого тайму Кавані отримав передачу в центрі поля, але не став бігти до воріт, а перекинув м'яч через голкіпера ударом з 40 метрів. Втім, зусиль уругвайця не вистачило для перемоги і матч завершився внічию з рахунком 1:1. Завдяки нічиєї "Манчестер Юнайтед" за тур до закінчення чемпіонату Англії гарантував собі друге місце.

34-річний Кавані виступає за манкуніанців з 2020 року. У нинішньому сезоні форвард взяв участь в 38 матчах, в яких став автором 16 забитих м'ячів і віддав шість гольових передач. Контракт уругвайця з клубом закінчується влітку 2022 року.

Раніше повідомлялося, що півзахисник Аталанти і збірної України Руслан Малиновський забив гол і віддав гольовий пас у матчі чемпіонату Італії проти "Дженоа".