Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

Франція - Швейцарія: відео серії пенальті

Збірна Франції сенсаційно залишила чемпіонат Європи-2020 року, програвши команді Швейцарії в серії пенальті.

Основний час завершився з рахунком 3:3, а в додаткових таймах команди голів не забивали.

У серії пенальті ключовим став єдиний промах, який виявився на рахунку зоряного форварда Мбаппе.

У чвертьфіналі команда Швейцарії зіграє зі збірною Іспанії. Матч відбудеться 2 липня в Санкт-Петербурзі.

Франція - Швейцарія - 3:3 (5:4 по пенальті)

Голи: Бензема, 57, 59, Погба, 75 - Сеферович, 15, 81, Гаврановіч, 90

Франція: Льоріс, Варан, Лангле (Коман, 46), Кімпембе, Павар, Погба, Канте, Рабьо, Грізманн (Сіссоко, 88), Бензема (Жиру, 94), Мбаппе

Швейцарія: Зоммер, Ельведі, Аканджі, Родрігес (Мехмеді, 87), Цубер (Фасснахт, 79), Джака, Фройлер, Відмер (Мбабу, 73), Сеферович (Шер, 97), Емболо (Варгас, 79), Шакірі (Гаврановіч , 73)

Нереалізований пенальті: Родрігес, 55 (воротар)