Субота, 4 травня

3 травня

Невдача в "бронзовій" битві в дзюдо, успіхи в плаванні, провали легкоатлетів: результати українців на Олімпіаді 30 july

30 липня відбулися чергові змагання на Олімпійських іграх в Токіо. У багатьох дисциплінах взяли участь українські спортсмени.

Дзюдоїст Яків Хаммо в 1/8 фіналу переміг румуна Владута Сімонеску, але в наступному раунді поступився японцю Харасаві Хісайоші. Потім Хаммо домігся перемоги над узбеком Бехмуродом Олтібоєвим і отримав шанс завоювати бронзову медаль. Втім, у вирішальній сутичці українець програв Тамерлану Башаєву з РОК.

Дзюдоїстка Ангеліна Каланіна в 1/16 перемогла Соню Ассель з Алжиру, але в наступному раунді зазнала поразки від туркені Кайрі Сайіт.

Колишня українка Ірина Кіндзерська виборола бронзову медаль для Азербайджану.

Українські плавці Михайло Романчук та Сергій Фролов успішно виступили в кваліфікації на дистанції 1500 метрів і пробилися до фіналу.

Збірна України з фехтування на шпагах в 1/4 фіналу програла Китаю з рахунком 35:45 і припинила боротьбу за медалі.

Олена Костевич невдало виступила в другій кваліфікації в стрільбі з пістолета з 25 м і не вийшла до фіналу.

Ольга Саладуха невдало виступила в кваліфікації в потрійному стрибку і не зуміла пробитися до фіналу.

Стрибун у висоту Андрій Проценко не зміг подолати кваліфікацію, не зумівши взяти висоту 2,28 м.

Ольга Голодна в штовханні ядра показала результат лише 17,15 м і також не пройшла до фіналу.

Боксерка Анна Лисенко програла в 1/4 фіналу представниці Туреччини Бусеназ Сурменелі.

19-річний плавець Владислав Бухов пробився до півфіналу, зайнявши п'яте місце в кваліфікації.

Метальник диску Микита Нестеренко зайняв лише 20 місце в кваліфікації і не братиме участі у фіналі.