Пʼятниця, 3 травня

3 травня

2 травня

Легендарний львів'янин приніс Україні 14-у медаль на Олімпіаді-2020

Легендарний каратист, багаторазовий чемпіон багатьох престижних змагань в карате Станіслав Горуна завоював бронзові медалі на турнірі з куміте у ваговій категорії до 75 кг.

У півфіналі Літніх Олімпійських ігор 32-річний львів'янин поступився італійцю Луїджі Бузі. Поєдинок закінчився з рахунком 0:3.

Читайте: Медаль в карате: результати українців на Олімпіаді 6 серпня

Зазначимо, що медаль Горуни стала другою в карате. Раніше "срібло" в скарбничку України принесла одеситка Анжеліка Терлюга.

Всього в скарбничці України 14 медалей - 1 золота, 3 срібних і 10 бронзових. А в суботу день великих очікувань. Наші олімпійці реально претендують медалі в сучасному п'ятиборстві, артистичному плаванні, веслуванні на байдарках і каное, боксі (фінал Хижняка), велотреку (спринт), легкій атлетиці (стрибки у висоту) і вільній боротьбі.